خانه ¦ رزومه ¦ مقالات و کتب ¦ فایل های آموزشی ¦ وبلاگ ریاضی ¦ وبلاگ معلمی ¦ وبلاگ ادبی

٢٤ خرداد ۱۳۸٥ -- جشن تولد پرشين بلاگ!

راستی! برای اثبات اينکه من اين سوال‌ها را اون شب پرسيدم،  می‌تونيد اين گزارش رو از خود سايت فاوا نيوز بخونيد. پنجمين قسمت آبی‌رنگ رو ببينيد!
اين هم عکس‌های اون شب: قسمت اولقسمت دوم - قسمت سوم

******************************

سلام
ديشب جای همه‌تون رو تو جشن تولد ۴-سالگی پرشين بلاگ خالی کرديم! البته نه موقع کيک خوردن! 
-----> عکس کيک تولد

اول مراسم که پرسش و پاسخ بود و ما هم سوالات موردنظر را مطرح کرديم و جواب‌های اميدوارکننده‌ای گرفتيم. فقط بگويم که آخر مراسم هم آقای دکتر بوترابی، مدير هميشه خندان و صبور پرشين بلاگ (صاحب عکس زير) را گير آورديم و ۱۰ - ۱۵ دقيقه‌ای راجع به وبلاگ‌های علمی صحبت کردیم.

آقای دکتر بوترابی - مدیر پرشین بلاگ

آقای دکتر هم گفتند شما يک گروه تشکيل دهيد تا ما برايتان يک سايت مانند يکی از سایتهای گروه پرشين بلاگ بزنيم و در آنجا هزينه هم می‌کنيم و امکانات فرمول نويسی و ساير لوازم وبلاگ نويسی علمی رو فراهم می‌کنيم...
در ضمن در مورد قالب‌های علمی هم قول‌هايی از سوی بچه‌های گروه گرافيک پرشين‌بلاگ داده شد.

در مجموع برداشت شخصی من اين بود که تمام سوالات و درخواست‌های ما به نتيجه خواهد رسيد اگر و تنها اگر خود ما يه کم دنبال کار رو بگيريم و بقول معروف تا تنور داغه مطلب رو دنبال کنيم. درسته بد موقعيه الان و وقت امتحاناته اما لااقل در اولين فرصت اينکار رو بکنيم.

دکتر، تلفن و موبايل و آدرس و آی‌دی ياهو مسنجرش رو هم داد تا بتونيم کار رو همه جانبه پيگيری کنيم. (خداييش خيلی آدم باحالی بود. سعه صدر عجيبی داشت و يه لحظه لبخند از رو لب‌هاش کنار نمی‌رفت)

و اما از سخنرانی‌ها:
سخنرانی آقای حجت‌الاسلام ابطحی (معاون اسبق رييس جمهور سابق)، وبلاگ‌نويس معروف يه تيکه جالب داشت و اون هم بيان مدت زمان وبلاگ‌نويسی‌اش بود که گفت:
(به سبک آهنگ بنيامين!) امروز درست ۲ ساله و ۷ماهه و چند روزه که .... (بچه‌ها گفتند: نديدمت!! ) و خودش ادامه داد: دارم وبلاگ می‌نويسم!
در ضمن چشممون به ديدار مسئولين پارس آنلاين هم روشن شد!!! می‌خواستم ازشون بپرسم: ببخشيد ميشه بگيد شما چه سايتی رو فيلتر نکردين؟؟؟؟
در ضمن تو صحبت‌های آقای دکتر حميد شهرياری هم نکته جالبی بود. ايشون گفتند: ما قبلاً به جای اين پيام‌های «بنا به دستور مخابرات دسترسی به اين سايت ممنوع است» و ... اين پيام رو می‌ذاشتيم: «راهيان نور را به ظلمت راهی نيست!»  
(جمله قشنگيه. من ياد اين يادداشت خودم (اينست اشارتی از هايکو) افتادم که يه شرکت ژاپنی به جای پيام‌های خطای ويندوز از هايکو استفاده می‌کرد)

اميد نقشينه تو اين مراسم برای وبلاگ آنتی گلدکوئست‌اش جايزه گرفت! البته آخرش اعلام کردند افرادی که اسامی وبلاگ آنها در نشريه علم روز به عنوان وبلاگ‌های برگزيده آمده جايزه خود را بگيرند. اسم رياضيات زيباست هم بود. اما ادامه صحبت با آقا اميد رو به جايزه ترجيح داديم.
تو راه برگشت اين جايزه‌ها دست‌اش سنگينی می‌کرد!! هی بهش گفتم: می‌خوای بده من کمکت کنم!!
که صاف برگشت گفت: من که از اون اول هم می‌دونستم تو به اين جايزه‌های من چشم داری!!!
(از کجا فهميده بود، نمی‌دونستم!)

خلاصه مراسم خوبی بود. جای همه‌تون خالي....!

پيام هاي ديگران ()                                                  نوشته میلاد افشین منش | Milad Afshin Maneshکلیه حقوق این وبلاگ محفوظ و متعلق به میلاد افشین منش است