خانه ¦ رزومه ¦ مقالات و کتب ¦ فایل های آموزشی ¦ وبلاگ ریاضی ¦ وبلاگ معلمی ¦ وبلاگ ادبی

۳۱ تیر ۱۳۸٥ -- يک خبر از خبرگزاری MILAD NEWS !!

با سلام

از دوستان زیر آدرس پستی دریافت شد. لطفا سایر دوستان نیز در ارسال آدرس پستی خود به تاریخ اعلام شده (۳۱ تیرماه - نهایتاً ۱ مردادماه) دقت لازم را مبذول فرمایید:

۱- محمد صابر نی‌ساز   (آیا در آدرس شما «پلاک ۱۵»   درست است؟)
۲- شیرین فریدونیان
۳- فاطمه همتی
۴- همایون صبوحی   (آیا در آدرس شما   «دستگرد»   درست است؟)
۵- اعظم کچویی
۶- آرزو خاموشی   (آیا در آدرس شما    «کاشانی ۱۹  -  و    پلاک ۶/۱۸»  درست است؟)
۷- جمال برزگری
۸- مجید شهبازی

***

جای شما خالی! پنجشنبه رفتیم نمایشگاه الکامپ ۲۰۰۶ - سونی با لپ‌تاپ هایی که آورده بود واقعاً منو تو فکر فرو برد که یه پولی جمع کنم و خلاصه ....

از سالن ISP ها هم بازدید کردیم که کلی اینترنت رایگان گرفتیم و برای یک اشترک نامحدود ماهیانه هم عضو شدیم!

یک شرکت عربی هم کارتهایی رو برای از بین بردن اثرات امواج مغناطیسی موبایل و مانیتور و ... تو نمایشگاه آورده بود. با ۱۱۰۰۰ تومان قیمت بود و تا ۵ سال اعتبار!

از همه جالبتر یه گروه رباتیک بود که رباتهای آتش‌نشانی خود را آورده بودند. این ربات‌ها با اشعه مادون قرمزی که از آتش دریافت می‌کرد جای آن را تشخیص می‌داد و بطرفش می‌رفت و خاموشش می‌کرد. (ملت حاضر در صحنه با Infra Red های موبایل‌شون، ربات بدبخت رو دیوونه کرده بودند.....!!!!!!!!)

در ضمن شرکت ایزایران هم لینوکس رو فارسی کرده بود و کمی تو امنیتش دست‌کاری کرده بود و به اسم ایزیلیکس (اگه اشتباه نکنم) قراره اول شهریورماه release بشه!

نکته قابل تامل آن بود که سمینار «اینترنت ملی» (همانند راه‌اندازی‌اش) یکساعت مانده به شروع کنفرانس، از روز پنجشنبه به روز جمعه تغییر تاریخ داد.....!!! (مرسی اطلاع رسانی بموقع!!!)

در کل فکر کنم به یکبار دیدنش می‌ارزید نمایشگاه. (بخصوص که ما یکی از دوستان مزدوج دانشگاه‌مون که از بچه‌های فیزیک بود رو هم دیدیم!!! البته خانمش رو نمی‌دونم کجا سرکار گذاشته بود و خودش تنهایی اومده بود!)

پيام هاي ديگران ()                                                  نوشته میلاد افشین منش | Milad Afshin Maneshکلیه حقوق این وبلاگ محفوظ و متعلق به میلاد افشین منش است