خانه ¦ رزومه ¦ مقالات و کتب ¦ فایل های آموزشی ¦ وبلاگ ریاضی ¦ وبلاگ معلمی ¦ وبلاگ ادبی

٢٦ امرداد ۱۳۸٥ -- سمينار هشتم آموزش رياضی ايران

از سفر باز آمدیم و راهی خانه خویش شدیم.

اجرای کارگاه و سخنرانی ظاهراً موفقیت‌آمیز بوده است.

از مزیت‌های وبلاگ‌نویسی هدفدار -همانطور که سال پیش هم گفتم- ایجاد ارتباط با یکسری دوستان هم‌هدف، بدون قیدهای مکانی است. برایم جالب بود که در خانه ریاضیات یزد و در این سمینار، دوستانی بودند که من را از طریق وبلاگ می‌شناختند و من تابحال آنها را ندیده بودم. البته توفیق دیدار همکاران محترمی همچون آقای سیاوش برارپور، آقای عنایت‌الله راستی‌زاده، آقای حقیقت، آقای حسینی، خانم ضیایی، خانم کچویی و خانم محمدی و دوست بسیار عزیز، آقا مجتبی نیازی نیز برایمان میسر شد.

برای اطلاع رسانی بیشتر، شما را به وبلاگ گروهی معلمان ریاضی راهنمایی ارجاع می‌دهم و خود در اینجا صرفاً به آوردن متن مقاله ارائه شده در هشتمین کنفرانس آموزی ریاضی ایران اکتفا می‌کنم:

وبلاگ، بستری برای آموزش پویا (۱۵۳ کیلوبایت - بصورت pdf )

-----------------------

شهرکرد! بام ایران! هشتمین سمینار آموزش ریاضی ایران!

از خواص این سمینار پی بردن به هویت برخی وبلاگ‌صاحاب‌های معلوم الوبلاگ و مجهول‌الهویه بود. و البته از آشنایی‌ها و دوستی‌های بیشمار کنفرانسی نمی‌شود گذشت.

مسئولین سمینار هم حسابی مقالات وبلاگی را تحویل گرفته و همان روز اول و اولین سخنرانی بعد از سخنرانی‌های رسمی صبح را به ما اختصاص دادند.
باز خدا پدر این لپ‌تاپ حمید پهلوزاده را بیامرزد که در وانفسای بی‌رایانه‌ای به فریادمان رسید و توانستیم پاورپوینت آبرو حفظ کنی برای ۲۰ دقیقه سمینارمان آماده کنیم.

گزارش کامل سمینار بهمراه عکس‌های مربوطه بزودی در وبلاگ قرار خواهد گرفت.

این صادق اسماعیلی‌فر هم که اوضاع و احوالش از دو حالت خارج نیست: یا عکس می‌اندازد یا سوتی می‌دهد!!!  (آقا صادق، دست به قلم حرف بزنم یا نه؟ )

خلاصه مطلب آنکه ما از نقطه عطف سمینار گذشتیم و اکنون مراحل نزولی را طی می‌کنیم. الان هم منتظریم که کارگاه وبلاگ‌نویسی ریاضی را برگزار کنیم. متاسفانه آقای راستی‌زاده مجبور به ترک سمینار شدند (بدلیل انجام مراحل اعزام به خارج) و من و آقا حمید پهلوزاده و خانم کچویی سمینار را برگزار می‌کنیم. (احتمالا صادق رو هم بکشیم تو کار)

پيام هاي ديگران ()                                                  نوشته میلاد افشین منش | Milad Afshin Maneshکلیه حقوق این وبلاگ محفوظ و متعلق به میلاد افشین منش است